Tisk
PDF

Kdo jsme a co děláme...?

ÚVOD:

Jsme dynamická, rozvíjející se modelingová agentura. Vznik agentury Star Models21 se datuje do roku 2010.

Úvod

Sídlo

Sídlem agentury je západočeská metropole Plzeň. Jsme zaměřeni na fullservis, nejen v Plzeňském kraji, ale pronikáme také do Karlovarského, Středočeského a Jihočeského kraje. V blízké budoucnosti jistě dobyjeme i hlavní město České republiky – Prahu.

Kontakt...

NABÍZÍME:

Social Bookmarks Icon Set

Modeling:


- modeling, reklamu a hostesing
- modelky, modely (časopisy, reklamy, titulní strany)
- komparzní herce (včetně dětí)
- hostesky se znalostí cizích jazyků

Casting:

- kompletní zajištění castingu dle požadavků klienta

Produkce a foto/video produkce:

- produkci módních přehlídek (kompletní zajištění akce včetně moderátora)
- kompletní foto/video dokumentace přehlídek a jiných akcí
- výrobu katalogů a kalendářů, výroba prezentačních booků a setkaret
- promo, reklamní, firemní a sportovní akce
- hostesing
- zajištění kurzů pro modely a modelky včetně vystavení certifikátů o absolvování kurzu

Styling:

- spolupráce s profesionálním studiem, zajištění komplexních služeb (vlasový design, extravagantní účesy, vlasová show, líčení, poradenství, typologie, školení atd.)

ZÁVĚR:

Club Icon Sets

Proč Star Models 21?

Zhruba po roce fungování na českém trhu jsme pořádně šlápli do pedálů a chceme ukázat světu, že to skutečně myslíme vážně. Důkazem budiž tyto webové stránky od profesionálního studia INTERSAT, které svým designem a náplní již teď patří k tomu nejlepšímu u nás a v mnohém jsou srovnatelné s těmi evropskými či světovými. Možná trochu odvážné tvrzení, ale jen ten, kdo si klade vysoké cíle a dokáže jim podřídit vše, může být úspěšný. To platí jak pro nás, představitele agentury, tak pro modely a modelky. Jen namátkou, kromě klasických fotoprezentací chlapců a dívek, jsou součástí webu také profesionální videa z nejrůznějších akcí a událostí. To nenajdete na stránkách žádné české modelingové agentury. Chceme, aby prostředí našich webových stránek poskytlo co nejširší záběr informací pro současné, ale i potencionální zájemce o spolupráci a zároveň, aby se u nich příjemně pobavili. Pojďme společně pozvednout úroveň českého modelingu a dokázat, že poctivá a kvalitní práce má v záplavě současných a nepoctivých, rádoby modelingových agentur, které se obohacují na úkor naivity a právní neznalosti převážně mladých dívek, stále svůj smysl!