Tisk
PDF

Hair Fashion Show 9.4.2015

hair fashion show plakat webAgentura Star Models 21 (www.starmodels21.cz) a kadeřnický salón Top Style Salon (www.topstylesalon.cz) společeně s Jarkou Vlkovou pořádají dne 9.4.2015 od 18.00 h v hotelu Golden Fish v Plzni - HAIR FASHION SHOW.

Hlavním partnerem celé akce je společnost inel - Holding (www.inel.cz)

Modelky z agentury Star Models 21 budou předvádět společenské šaty od módní návrhářky Petry Brzkové (www.petrabrzkova.cz), dále uvidíte úžasné spodní prádlo a plavky z obchodu Spodní prádlo Bílé nároží (www.spodnipradlo-bilenarozi.com). Též jsme nezapomněli na klasickou fashion módu, pochází z Francie a jedná se o značku PROMOD, obchody mají mj. zde v Plzni v OC Plaza a OC Olympia Plzeň. Součástí předváděných kolekcí budou také stříbrné šperky z obchodu ANIS a v neposlední řadě také značkové brýle od společnosti OPTICZ s.r.o. (www.opticz.cz).

Hlavním hostem večera a zároveň jednou z modelek by měla být finalistka České Miss z roku 2012 Andrea Kolářová.

O hair styling se postará Top Style Salon, o make-up vizážistka Martina Knížová. Dalšími partnery jsou: spol. MG Studio Video Production, fotograf Míra Volf, Clever Finance a Učíme se fotit.

Samotný program bude doplněn o vlasovou show a také taneční vystoupení. Nebude chybět ani tombola o hodnotné ceny..

Vstupné je 250,-- Kč a vstupenky je možné zakoupit na těchto prodějních místech:

TOP STYLE SALON, Tovární 7, Plzeň, OPTICZ, s.r.o. Františkánská 7, Plzeň, Spodní prádlo Bílé nároží, Sady Pětatřicátníků 12, vchod do Atria, Plzeň, Obchod ANIS, nám. generála Píky 21, Plzeň a také GOLDEN FISH HOTEL APARTMENST, U Borského parku 27, Plzeň. Je možné také objednat na telefonním čísle + 420 739 945 057.