Tisk
PDF

City Fashion Show Nr. II

plakat-a3

Po 5 letech 15.9. od 16.00 h  Plzeň opět  ožije   fascinující módní show - City fashion show Nr. II Celou akci organizuje naše agentura Star Models 21 - www.starmodels.cz  a kadeřnický salon TOP STYLE SALON - www.topstylesalon.cz Před luxusní  restaurací La Provence  el Cid  v prostředí Kopeckého sadů předvedou modelky a modelové agentury Star Models 21 několik módních kolekcí luxusních butiků  známých značek (Per-voi - www.per-voi.cz  OM Touch  - www.omtouch.cz ). Svůj prostor dostanou také velmi známé módní návrháčky Zuzana Lešák Černá - www.zuzanalesakcerna.cz , Petra Brzková - www.petrabrzkova.cz , Iveta Paulerová - fashion designer - www.ivetadesign.cz  dále také salon Marys, www.facebook.com/salonmarys.cz a svatební salon Violet - www.salon-prestice.cz   Na módní přehlídce se také představí luxusní značka W LINIE - www.wlinie.cz. Modely budou prezentovat  finalistka  České Miss 2014 Veronika Kašáková a modelka Gabriela Dvořáková a také finalista soutěže Muž roku 2016 Lukáš Lesák. Celá akce bude doprovázena  tanečními vystoupeními  studia FitDanceArt - www.fitdanceart.cz a vlasovou show salonu TOP STYLE SALON. Moderování se ujme Jirka Pelnář z Hit Radia FM Plus. O květinovou výzdobu se postará společnost Florea - www.florea.cz.

Akce bude mít nejen komerční, ale také charitativní podtext. Každý kdo přispěje dobrovolným vstupným podpoří Nadační fond   Veroniky Kašákové, která  pomáhá dětem z dětských domovů po celé ČR - www.facebook.com/nadacnifondveronikykasakove. Veroniku můžete vidět již toto pondělí  22. 8. v pořadu Dobré ráno.

Tisk
PDF

Hair Fashion Show 9.4.2015

hair fashion show plakat webAgentura Star Models 21 (www.starmodels21.cz) a kadeřnický salón Top Style Salon (www.topstylesalon.cz) společeně s Jarkou Vlkovou pořádají dne 9.4.2015 od 18.00 h v hotelu Golden Fish v Plzni - HAIR FASHION SHOW.

Hlavním partnerem celé akce je společnost inel - Holding (www.inel.cz)

Modelky z agentury Star Models 21 budou předvádět společenské šaty od módní návrhářky Petry Brzkové (www.petrabrzkova.cz), dále uvidíte úžasné spodní prádlo a plavky z obchodu Spodní prádlo Bílé nároží (www.spodnipradlo-bilenarozi.com). Též jsme nezapomněli na klasickou fashion módu, pochází z Francie a jedná se o značku PROMOD, obchody mají mj. zde v Plzni v OC Plaza a OC Olympia Plzeň. Součástí předváděných kolekcí budou také stříbrné šperky z obchodu ANIS a v neposlední řadě také značkové brýle od společnosti OPTICZ s.r.o. (www.opticz.cz).

Hlavním hostem večera a zároveň jednou z modelek by měla být finalistka České Miss z roku 2012 Andrea Kolářová.

O hair styling se postará Top Style Salon, o make-up vizážistka Martina Knížová. Dalšími partnery jsou: spol. MG Studio Video Production, fotograf Míra Volf, Clever Finance a Učíme se fotit.

Samotný program bude doplněn o vlasovou show a také taneční vystoupení. Nebude chybět ani tombola o hodnotné ceny..

Vstupné je 250,-- Kč a vstupenky je možné zakoupit na těchto prodějních místech:

TOP STYLE SALON, Tovární 7, Plzeň, OPTICZ, s.r.o. Františkánská 7, Plzeň, Spodní prádlo Bílé nároží, Sady Pětatřicátníků 12, vchod do Atria, Plzeň, Obchod ANIS, nám. generála Píky 21, Plzeň a také GOLDEN FISH HOTEL APARTMENST, U Borského parku 27, Plzeň. Je možné také objednat na telefonním čísle + 420 739 945 057.

Tisk
PDF

Focení pro společnost MALL.CZ

DVOJAK PETR VERONIKA

Dne 6.1.2015 proběhlo v Praze focení oblečení pro významnou společnost MALL.CZ (www.mall.cz). Velkým potěšením pro nás je, že jsme byli u toho, protože právě z naší agentury byli na toto focení vybráni modelka a model, a to krásná Veronika Z. a atraktivní Petr M. Fotografie z tohoto focení budete moci vidět zde na našich webových stránkách www.starmodels21.cz v sekci akce, ale také je najdete na našem FB - www.facebook.com/starmodels21.

                                                                                  head-logo

Tisk
PDF

Focení pro e-shop CzechSportswear s.r.o.

DVOJAK ANDREA NICOLE

Modelky naší agentury Star Models 21 Andrea K. a Nicole H. byly vybrány na focení prospolečnost Czechsportswear, s.r.o - www.czechsportswear.com, a to konkrétně pro novou verzi e-shopu. Jednalo se o focení čepic, svetrů a doplňků značky Kama.

Focení proběhlo 20., 23.6. a 25.6. 2014. Výsledné fotografie najdete zde na našich webových stránkách , určitě také na našem FB www.facebook.com/starmodels21

Spolupráce se společností Czechsportswear s.r.o konrétně p. Ivem Starzewski probíhala na velmi profesionální  úrovni. Vše  bylo bez problémů, a klient byl s oběma modelkami spokojený.