Tisk
PDF

Evropský fotografický workshop Praha 12. - 16.7. 2012

w_1Ve dnech od 12.7. do 16.7 2012 se v Praze uskutečnil evropský fotografický workshop, který vedla vynikající fotografka Andrea Joki – www.ajatonjoki.com, která je uznávanou portrétní fotografkou, přednáší a vede workshopy po celém světě. Dále zde  fotografovalo dalších 6 fotografek. Na tento workshop byla vybrána i čtveřice modelek z naší agentury Star Models 21 - Kristýna Holá, Tereza Slavíková, Tereza Tůmová a Adéla Bittnerová. Modelky fotografovaly ve dnech 13.7. a 15.7.2012, a to v Průhonickém parku a v budovách staré čistírny. Společenské šaty zapůjčilo Oděvní studio Lenky Uxové a Zuzany Černé a módní návrhářka Bc. Petra Brzková. Fotografie našich modelek můžete vidět níže a také na našem facebooku: http://www.facebook.com/pages/Star-Models-21/143809625652207 

 Fotogalerie: 36 fotek

         Modelka Tereza S. Modelka Tereza T. Modelka Kristýna H. Modelka Adéla B. Modelka Tereza S. Modelka Tereza T. Modelka Tereza T.

Modelka Tereza T. Modelky Kristýna H. a Adéla B. Modelka Kristýna H. Modelka Tereza S.

Modelka Adéla B. Modelka Kristýna H. Modelka Tereza T. Modelky Tereza S., Kristýna H., Adéla B. Modelka Tereza T. Modelky Kristýna H., Adéla B. Modelka Kristýna H. Modelka Kristýna H.

Modelka Tereza T. Modelky Tereza S., Kristýna H., Adéla B. Modelka Kristýna H. Modelka Tereza S.

_Modelka Kristýna H. Modelka Tereza S. Modelka Tereza T. Modelka Kristýna H. Modelka Tereza S. Modelka Kristýna H. Modelka Tereza T. Modelka Kristýna H.

Modelka Tereza T. Modelka Kristýna H. Modelka Tereza S.Modelky Kristýna H., Adéla B., Tereza S.