Tisk
PDF

Photoshooting Ploberger Calendar 2013 - part 1

lucie_3Agentura Star Models 21 byla nedílnou součástí fotografování kalendáře pro nadnárodní společnost Ploberger na rok 2013 http://www.ploberger.cz, působící ve čtyřech zemích Evropy. Tato firma z více než 30 000 zákazníky patří k nejlepším prodejcům ručního nářadí, dílenských potřeb, dílenského vybavení a pracovní ochrany. O fotografování se postarala jedna z nejuznávenějších fotografek nejenom na Slovensku, ale i v Rakousku Lucia Humer http://www.photo-manic.com/.

aneta_1

Naše agentura, nejenom, že sehnala naprosto ideální prostory pro tyto účely v plzeňské firmě FOINIA Steel, s.r.o. http://www.foiniasteel.cz/, ale hlavně obsadila toto focení všemi 12 svými modelkami. Jelikož je v současné době příprava kalendáře v plném proudu, tak si na výsledné fotografie budeme muset ještě chvilku počkat.

Co vám ale již nyní můžeme nabídnout je série videoklipů ze zákulisí dvoudenního focení. Modelky kromě jiného stály před objektivem fotografky Lucie Humer převážně po dvojicích a tak jsou rozděleny i videoklipy o které se postaral náš partner MGStudio www.videomaker.cz

Jako první se vám níže představí fotomodelky Kamila a Michaela. Videoklipy s dalšími dívkami budeme průběžně doplňovat.

Photoshooting Ploberger Calendar 2013 - part 1 (Pilsen - 9.6. 2012 Czech Republic)

Models: Michaela and Kamila (Star Models 21), starmodels21.cz
Styling, Make Up and Hair Design: Nadia Cechovicova, Veronika Vargova
Photo: Lucia Humer,
photo-manic.com
Video production: MGStudio, videomaker.cz